Öğrenci Toplulukları

- Hayalleriniz ve Hedefleriniz Öğrenci Topluluklarından geçiyor …

Üniversite yaşamının önemli aktörlerinden biri haline gelen ve her geçen gün yenilenerek öğrencilerin geleceklerine dair önemli bir zemin hazırlayan öğrenci toplulukları, Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde çalışmalarını sürdürüyor. Halen faal bulunan 60 adet öğrenci topluluğumuz bulunmaktadır. Sayıları her yıl artmaktadır.

Üniversitemiz, eğitim-öğretim hizmetlerinin yanında sosyal, kültürel, sportif etkinlikler, bilim ve medya alanında da düzenlediği faaliyetlerle dikkat çekiyor. Öğrenci toplulukları, yürütülen bu faaliyetlerle birlikte öğrencilerin mezuniyetlerinden sonraki hayatlarına katkıda bulunmayı hedefliyor. Üniversitemiz öğrenci toplulukları, düzenlediği etkinliklerle aynı zamanda öğrencilere topluluk çatısı altında rahat bir ortamda çalışma olanağı da sağlıyor.

Öğrencilerin dersler dışında, sosyal hayatlarını da zenginleştirebilecekleri topluluklar olarak faaliyetlerini sürdüren öğrenci toplulukları; çevreden sağlığa, spordan teknolojiye, reklamdan müziğe kadar pek çok ilgi alanına hitap ediyor.

İşte öğrenci topluluklarımız;

TIKLAYINIZ.